V Mariboru dobili šest univerzitetnih prvakov!
V Mariboru so bila v sredo, 27. 3. 2019, v sklopu državnih univerzitetnih prvenstev organizirana tri prvenstva v športih z loparji. Študentke in študenti so se merili v tenisu, namiznem tenisu in badmintonu. V tenisu je v moški kategoriji zmagal Tino Kovačič, pri ženskah Barbara Beliš. Najboljši v namiznem tenisu je bil Erik Paulin, v ženski kategoriji je zmagal Ana Tofant. Državni univerzitetni prvak v badmintonu je postal Uroš Burjek, v ženski kategoriji je slavila Lea Križman.
Več